Internet

Twój unikatowy e-sklep

Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało własne oprogramowanie, które jest proste w użytku i zarazem pełne zaawansowanych funkcji. Wszystko po to, by dostarczyć naszym partnerom i ich klientom świadczenia na największym poziomie. Otworzenie sklepu online na platformie Shopelo.pl to dostęp do narzędzi przystosowanych do różnorodnych potrzeb osób, planujących otworzyć biznes w Internecie. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa płatności internetowych oraz wysyłek, w tym do najpopularniejszych wśród dostępnych opcji Paczkomatów InPost – bez konieczności podpisywania umów z firmami, zajmującymi się dostarczaniem paczek. To integracje z platformami sprzedażowymi, oprogramowaniem finansowo-księgowym oraz porównywarkami opinii, a jest to jedynie część świadczonych przez nas usług.

Według zebranych przez nas informacji, wykorzystywanie stworzonych przez specjalistów Shopelo.pl narzędzi daje firmie możliwość zaoszczędzenia kilka godzin pracy dziennie. Nasi eksperci stale dodają nowe funkcje, byś jako nasz partner mógł spokojnie prowadzić firmę, zachowując przy tym maksimum czasu. Oferowane zestawy usług pozwolą Ci dobrać korzystny plan, przystosowany do Twoich wymagań. Dodatkowo masz szansę sprawdzenia naszej platformy za darmo przez 14 dni. Zobacz, że korzystanie z niej jest naprawdę proste i zacznij sprzedaż w Internecie razem z nami.

Otwierając sklep internetowy na Shopelo.pl nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to genialny pomysł, jeżeli jesteś pasjonatem czegoś oraz masz chęć połączyć ulubione zajęcie z zarabianiem na sprzedaży własnoręcznie robionych produktów. To świetne wyjście, gdy planujesz zacząć zarabiać dodatkowo do wynagrodzenia, ale też przetestować koncepcję na działalność internetową, w sytuacji, gdy nie jesteś do końca przekonany, jak zostanie przyjęty przez klientów. Otwórz e-sklep na Shopelo.pl i zostań naszym partnerem. Nasi eksperci służą pomocą na każdym etapie współpracy. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji.